Język włoski on line


Lekcje włoskiego

Język włoski to jeden z najpiękniejszych języków świata. Jest melodyjny i ekspresyjny i - co najważniejsze - bardzo łatwy i przyjemny do nauki. Jeśli nie lubicie grupowych lekcji, szkół językowych, a do tego nie dysponujecie nadmiarem czasu - zapraszam Was na lekcje on line. To ja dostosowuję się do moich uczniów, zarówno pod względem czasowym, jak i programem indywidualnie dobranym do potrzeb. Prowadzę lekcje dla dzieci i dorosłych, dla początkujących i zaawansowanych, jak i dla tych którzy tajniki języka włoskiego zgłębili, a potrzeba im godzin konwersacji. Posiadam certyfikat celi 5, wydawany przez Uniwersytet w Perugii.
Oferuję Wam lekcje ciekawe, niesztampowe, w miłej i swobodnej atmosferze, wzbogacone o wiele ciekawych informacji na temat włoskiego życia. Dysponuję różnorodnymi materiałami dla uczniów na każdym poziomie nauki. 

Cena lekcji na Skype - 1h/40pln
                                     1,5h/ 50pln

Pierwsza lekcja zapoznawcza jest bezpłatna.
W sprawie lekcji piszcie bezpośrednio na adres: ibis77@gmail.com

2 komentarze:

  1. Włoski to najpiękniejszy język na świecie! za każdym razem kiedy odwiedzam Włochy serce szybciej mi bije i po prostu mam ochotę mówić w tym języku! mam nadzieję, że kiedyś osiągnę ten sukces

    OdpowiedzUsuń
  2. Kasia to najlepszy nauczyciel wloskiego, jakiego mialam, a mialam ich kilku i tez byli fajni. Przede wszystkim odblokowala mi wstyd przed mowieniem (i moze tego teraz zaluje...;)) Super motywacja, postepy poczatkowe niesamowite, obie bylysmy w szoku, ze po niecalym roku nauki u Kasi podeszlam do celi 2 i zdalam! Polecam wszystkim wahajacym sie! I pisze to z wlasnej woli;)

    OdpowiedzUsuń

Drukuj